შეხვედრა პედაგოგებთან

მშობელთა დღეები:

პირველი სემესტრი – 4 დეკემბერი

მეორე სემესტრი – 27 აპრილი

პედაგოგებთან შეხვედრის განრიგი

I(1)

დამრიებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ქეთევან მუჯირი          
მასწავლებელი საგანი          
1 ეთერ ბარკალაია მათემატიკა 13.25-15.00        
2 ქეტევან მუჯირი ქართული         14.00-15.00
3 ინგა ჩიგოგიძე ინგლისური 10.45-12.25        
4 თეა ჯოხაძე ბუნება   10.45-12.25      
5 ირმა საკანდელიძე მუსიკა       9.00-11.30  
6 თამარ ყაჭეიშვილი ხელოვნება         11.40-12.25
7 ალისა ცისკარიძე სპორტი 9.00-10.35-        
8 გოჩა ჯოხაძე ცეკვა   11.40-12.25      
9 ეკატერინე ღოღობერიძე ლიტ-რა     10.45-11.30    
10 ნათია ნადირაძე ტოპიკი 11.40-13.20        
11 ნინო წერუაშვილი ისტ   10.45-12.25      

I(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
მაკა ნიკვაშვილი          
მასწავლებელი საგანი          
1 ელისო ახვლედიანი ქართული 9.00-10.00        
2 მაკა კერესელიძე მათემატიკა     11.40-12.25    
3 მაკა ნიკვაშვილი ინგლისური     12.35-14.10    
4 თეა ჯოხაძე ბუნება   11.40-12.25      
5 ანა გოგორიშვილი ხელოვნება 11.40-12.25        
6 ირმა საკანდელიძე მუსიკა       10.45-11.30  
7 ანა სვანიძე სპორტი          
8 ეკა ღოღობერიძე ლიტ-რა 9.00-10.00        
9 გოჩა ჯოხაძე ცეკვა          
10 თინათინ ჯაბანაშვილი ცეკვა   12.35-13.20      
11 ნათია ნადირაძე თემატური   13.25-14.10      
12 ნინო წერუაშვილი ისტ 11.40-12.25        

I(3)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ნინო მეგრელიშვილი          
მასწავლებელი საგანი          
1 ნინო კიკვაძე ქართული   9.50-10.35 10.45-11.30    
2 ეთერ ბარკალაია მათემატიკა 10.45-11.30       9.50-10.35
3 კაკაბაძე ინგა ინგლისური   11.40-12.25   9.50-9.45  
4 თეა ჯოხაძე ბუნება 9.50-10.35     9.50-10.35  
5 ანა გოგორიშვილი ხელოვნება 10.45-11.30 11.40-12.25      
6 ირმა საკანდელიძე მუსიკა   11.40-12.25   11.40-12.25  
7 ალისა ცისკარიძე სპორტი 10.45-11.30   11.40-12.25    
8 ეკა ღოღობერიძე ლიტ-რა 10.45-11.30 11.40-11.25      
9 გოჩა ჯოხაძე ცეკვა   11.40-12.25   12.35-13.20  
10 თინათინ ჯაბანაშვილი ცეკვა          
11 ნინო წერუაშვილი ისტ 11.40-12.25     11.40-12.45  
12 ნათია ნადირაძე თემატური          

II(1)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
მაკა კერესელიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ქეთევან იაშვილი ქართული   10.30-15.00      
  მაკა კერესელიძე მათემატიკა          
2 ირმა კალმახელიძე ინგლისური         9.30-12.30
3 თეა ჯოხაძე ბუნება       9.00-11.30  
4 ირმა საკანდელიძე მუსიკა   11.30-12.30   11.30-12.30  
5 ანა გოგორიშვილი ხელოვნება   11.30-12.30      
6 ეკატერინე ღოღობერიძე ლიტერატურა 9.00-12.30        
7 ელისო ახვლედიანი ტოპიკი   10.30-13.20      
9 ჯოხაძე / ჯაბანაშვილი ცეკვა 13.30-15.00        
10 ალისა ცისკარიძე სპორტი 9.45-11.30        

II(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ქეთევან იაშვილი          
მასწავლებელი საგანი          
1 ქეთევან იაშვილი ქართული   10.30-15.00     14.00-15.00
2 ეთერ ბარკალაია მათემატიკა 13.00-15.00       13.00-15.00
3 იამზე ზამბახიძე ინგლისური     12.35-14.10 12.35-14.10  
4 თეა ჯოხაძე ბუნება   10.00-12.00     10.00-15.00
5 ირმა საკანდელიძე მუსიკა   9.45-10.30   14.00-15.00  
6 ელისო ახვლედიანი ტოპიკი 9.00-10.30        
7 ანა გოგორიშვილი ხატვა 11.30-13.00        
8 ანა სვანიძე სპორტი       11.00-13.00  
9 გოჩა ჯოხაძე ცეკვა 13.30-15.00   13.30-15.00    
10 თინათინ ჯაბანაშვილი ცეკვა 13.30-15.00   13.30-15.00    

III(1)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ნინო კალანდარიშვილი          
მასწავლებელი საგანი          
1 ნინო კალანდარიშვილი ქართული         12.35-13.20
2 ნინო კალანდარიშვილი მათემატიკა         12.35-13.20
3 კალმახელიძე/ზამბახიძე ინგლისური     13.00-15.00    
4 ნინო მეგრელიშვილი რუსული   13.00-14.30      
5 თეა ჯოხაძე ბუნება       9.00-11.00  
6 ქეთევან ჯავახიშვილი მუსიკა   13.25-14.00      
7 ეკატერინე ღოღობერიძე ლიტ-რა   10.45-12.30      
8 ნათია ბასილაია ხელობნება     10.45-12.30    
9 ნათია ნადირაძე თემატური     12.30-13.20    
10 ჯოხაძე/ჯაბანაშვილი ცეკვა       15.00-15.10  
11 ალისა ცისკარიძე სპორტი 9.50-11.30        
12 გიორგი თურმანაული ჭადრაკი 11.10-12.25        

III(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ირმა კალმახელიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ირმა კალმახელიძე ინგლისური   10.45-12.25     10.35-13.20
2 ქეთევან იაშვილი ქართული   12.35-15.00     14.10-15.00
3 მაკა კერესელიძე მათემატიკა 14.10-15.00       14.10-15.00
4 ნინო მეგრელიშვილი რუსული   13.20-15.00   10.35-11.30  
5 ქეთევან ჯავახიშვილი მუსიკა 9.00-11.30 9.00-11.30      
6 გიორგი თურმანაული ჭადრაკი 11.40-13.00 9.00-11.30      
7 თეა ჯოხაძე ბუნება       9.00-11.30 9.00-12.25
8 ნათია ნადირაძე ტოპიკი   9.00-10.35   9.00-12.25  
9 ეკა ღოღობერიძე ლიტ-რა 9.00-12.25 10.25-14.10      
10 გოჩა ჯოხაძე ცეკვა   11.40-13.20   11.40-13.20  
11 თინათინ ჯაბანაშვილი ცეკვა   11.40-13.20   11.40-13.20  

IV(1)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ლია თვალიაშვილი          
მასწავლებელი საგანი          
1 ქეთევან მუჯირი ქარტული   9.45-10.35      
2 ლია თვალიაშვილი ინგლისური   11.45-15.00     12/35-15.00
3 ეთერ ბარკალაია მათემატიკა 13.20-15.00 13.20-15.00   13.00-15.00  
4 თეა ჯოხაძე ბუნება     10.35-11.45   12.35-15.00
5 ნინო მეგრელიშვილი რუსული     13.20-15.00   13.20-15.00
6 ელისო ახვლედიანი ტოპიკი   11.45-13.20   11.45-13.20  
7 ეკატერინე ღოღობერიძე ლიტ-რა   9.00-12.35      
8 ნათია ბასილაია ხელოვნება     9.50-10.55    
9 ქეთევან ჯავახიშვილი მუსიკა   11.45-13.20      
10 ალისა ცისკარიძე სპორტი   14.10-15.00   14.10-15.00  

IV(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
იამზე ზამბახიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ნინო კალანდარიშვილი ქართული   12.35-14.00 12.35-14.10    
2 ნინო კალანდარიშვილი მათემატიკა   12.35-14.00 12.35-14.00    
3 იამზე ზამბახიძე ინგლისური 12.35-14.10     12.35-14.10  
4 ნონა იოსელიანი ბუნება 10.45-12.25     10.45-12.25  
5 ნინო მეგრელიშვილი რუსული   9.45-11.30   9.45-11.30  
6 ქეთი ჯავახიშვილი მუსიკა 10.45-11.30       9.50-10.35
7 ნათია ბასილაია ხელოვნება     10.35-12.25   11.40-12.25
8 ანა სვანიძე სპორტი 13.25-14.30   10.45-12.00    
9 ეკა ღოღობერიძე ლიტ-რა   11.40-13.20   11.40-14.10  
10 თინათინ ჯაბანაშვილი ცეკვა 12.35-13.20   12.35-13.20    
11 გოჩა ჯოხაძე ცეკვა 12.35-13.20   12.35-13.20    
12 ელისო ახვლედიანი ტოპიკი   10.45-12.25     11.40-13.20

V(1)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ნინო კიკვაძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ნინო კიკვაძე ქართული     9.00-9.45 9.00-9.45  
2 მაკა კერესელიძე მათემატიკა   10.35-11.20 11.30-12.15    
3 მაკა ნიკვაშვილი ინგლისური 10.35-11.20 9.45-10.35      
4 ნონა იოსელიანი ბუნება 9.45-10.35   11.30-12.15    
5 მეგი სახოკია რუსული   10.35-11.20   9.45-10.35  
6 ნათია ნადირაძე ისტორია   11.30-12.15     11.30-12.15
7 ნათია ბასილაია ხელოვნება 11.30-12.15   9.45-10.35    
8 ქეთი ჯავახიშვილი მუსიკა   12.30-13.15     9.45-10.35
9 ნინო წერუაშვილი ისტ. 11.30-12.25     12.20-13.25  
10 ალისა ცისკარიძე სპორტი 9.45-10.30 10.35-11.20      
11 ეკა ღოღობერიძე ლიტ-რა   9.45-10.30   9.45-10.30  

V(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ნინო კიკვაძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ნინო კიკვაძე ქართული     9.00-9.45 9.00-9.45  
2 მაკა კერესელიძე მათემატიკა   10.35-11.20 11.30-12.15    
3 მაკა ნიკვაშვილი ინგლისური 10.35-11.20 9.45-10.35      
4 ნონა იოსელიანი ბუნება 9.45-10.35   11.30-12.15    
5 მეგი სახოკია რუსული   10.35-11.20   9.45-10.35  
6 ნათია ნადირაძე ისტორია   11.30-12.15     11.30-12.15
7 ნათია ბასილაია ხელოვნება 11.30-12.15   9.45-10.35    
8 ქეთი ჯავახიშვილი მუსიკა   12.30-13.15     9.45-10.35
9 ნინო წერუაშვილი ისტ. 11.30-12.25     12.20-13.25  
10 ალისა ცისკარიძე სპორტი 9.45-10.30 10.35-11.20      
11 ეკა ღოღობერიძე ლიტ-რა   9.45-10.30   9.45-10.30  

VI(1)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
თეა ჯოხაძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ქეთი სირაძე ქართული 10.35-10.45        
2 ნათელა ქობალია მათემატიკა   12.30-13.30      
3 ლია თვალიაშვილი ინგლისური       9.45-10.35  
4 ნატალია ცუცქირიძე რუსული   12.30-13.30      
5 თამარ ყიფიანი ისტორია          
6 ნონა იოსელიანი ბუნება 10.00-12.00        
7 თამარ ყაჭეიშვილი ხელოვნება   9.45-10.30      
8 ნინო წერუაშვილი ინფორმატიკა 12.00-13.00        
9 ქეთევან  ჯავახიშვილი მუსიკა   13.25-14.10      
10 ანა  სვანიძე სპორტი 11.00-12.00        
11 ეკატერინე ღოღობერიძე ლიტ-რა 12.30-13.30        

VI(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ეკატერინე ღოღობერიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ქეთევან სირაძე ქართული 9.50-11.30        
2 გურამ კუპრაშვილი მათემატიკა     10.45-12.20    
3 ირმა კალმახელიძე ინგლისური     9.50-10.45    
4 მეგი სახოკია რუსული         9.50-11.40
5 თამარ ყიფიანი ისტორია     12.35-13.20    
6 ნონა იოსელიანი ბუნება     11.40-11.10    
7 თამარ ყაჭეიშვილი ხელოვნება       13.25-14.10  
8 ნინო წერუაშვილი ინფორმატიკა 11.40-12.25        
9 ქეთევან ჯავახიშვილი მუსიკა   13.25-14.10      
10 ალისა ცისკარიძე სპორტი       10.45-12.25  
11 ეკატერინე ღოღობერიძე ლიტ-რა   9.50-13.20      

VI(3)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ეკატერინე ღოღობერიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ქეთევან მუჯირი ქართული 13.25-14.15        
2 ნათელა ქობალია მათემატიკა   12.35-14.10      
3 მაკა ნიკვაშვილი ინგლისური 9.50-11.30        
5 მეგი სახოკია რუსული       9.50-11.40  
6 დავით ჯაფარიძე ისტორია     10.45-12.35    
7 ნონა იოსელიანი ბუნება     11.40-14.10    
9 თამუნა ყაჭეიშვილი ხელოვნება       13.25-14.10  
10 ნინო წერუაშვილი ინფორმატიკა 11.40-12.25        
11 ქეთევან ჯავახიშვილი მუსიკა   13.25-14.10      
12 ალისა ცისკარიძე სპორტი     10.45-12.25    
13 ეკატერინე ღოღობერიძე ლიტ-რა   9.50-13.20      

VII(1)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
თეა ჯოხაძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ხათუნა ჩაჩანიძე ქართული 10.00-11.00        
2 ნათელა ქობალია მათემატიკა   12.30-13.30      
3 ნანა ამზაშვილი ინგლისური   11.00-12.00      
4 ნატა სოფრომაძე ინგლისური   11.00-12.00      
5 ლია თვალიაშვილი ინგლისური   11.00-12.00      
6 მეგი სახოკია რუსული       10.00-11.00  
7 თამარ ყიფიანი ისტორია 10.00-12.00        
8 მაკა მამფორია ბიოლოგია       10.00-11.00  
9 ქეთევან ბარათაშვილი გერმანული     9.45-10.35    
10 კუხალეიშვილი /ლეჟავა ფრანგული     9.45-10.35    
11 რუსუდან შელია ესპანური     9.45-10.35    
13 თამარ კიკნაძე ლიტერატურა     10.00-12.00    
14 თამუნა უაჭეიშვილი ხელოვნება   9.45-10.30      
15 ანა ფრუიძე მუსიკა         10.00-11.00

VII(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
თეა ჯოხაძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ნათელა ქობალია მათემატიკა   12.30-13.30      
2 ირმა ქურიძე ქართული   10.00-11.00      
  ნანა ამზაშვილი ინგლისური 9.00-11.00        
  ნატა სოფრომაძე ინგლისური 9.00-11.00        
3 ლია თვალიაშვილი ინგლისური   11.00-12.00      
4 მაკა მამფორია ბიოლოგია       10.00-11.00  
5 მეგი სახოკია რუსული       10.00-11.00  
6 თამარ ყიფიანი ისტორია 10.00-12.00        
7 სოფიო გორგიჯანიძე გეოგრაფია     13.20-13.25    
8 ქეთევან ბარათაშვილი გერმანული     9.45-10.35    
9 კუხალეიშვილი /ლეჟავა ფრანგული     9.45-10.35    
10 რუსუდან შელია ესპანური     9.45-10.35    
11 თამარ უაჭეიშვილი ხელოვნება   9.45-10.30      
12 ანა ფრუიძე მუსიკა         10.00-11.00

VIII(1)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ინგა ჩიგოგიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ხათუნა ჩაჩანიძე ქართული 11.40-12.25        
2 ნატალია ცუცქირიძე რუსული     13.25-14.10    
3 მეგი კობერიძე რუსული   11.40-12.25      
4 გურამ კუპრაშვილი მათემატიკა     10.45-11.30    
5 ლია თვალიაშვილი ინგლისური   11.40-12.50      
6 ქეთევან ბარათაშვილი გერმანული     9.50-10.35    
7 ეკატერინე ლეჟავა ფრანგული     9.50-10.35    
8 რუსუდან შელია ესპანური     9.50-10.35    
9 მაკა მამფორია ბიოლოგია     12.35-13.20    
10 დავით ჯაფარიძე ისტორია   10.45-11.30      
11 სოფიო გორგიჯანიძე გეოგრაფია   11.30-11.40      
12 რუსუდან ჯაფარიძე ქიმია 13.20-13.25        
13 ზურაბი ჭუმბურიძე ფიზიკა   10.45-11.30      
14 თამარ ყაჭეიშვილი ხელოვნება   11.40-12.25      
15 ანა ფრუიძე მუსიკა         9.50-10.35

VIII(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ეთერ ბარკალაია          
მასწავლებელი საგანი          
1 თამარ ბუაძე ქართული 11.30-12.00        
2 გურამ კუპრაშვილი მათემატიკა 13.30-15.00       13.30-15.00
3 ლია თვალიაშვილი ინგლისური       11.00-13.00  
4 ნატა ცუცქირიძე რუსული 10.45-11.30       10.45-11.30
5 დავით ჯაფარიძე ისტორია     10.45-11.30   10.45-11.30
6 სოფიო გორგიჯანიძე გეოგრაფია   13.20-13.25      
7 რუსუდან ჯაფარიძე ქიმია 14.30-15.00   14.30-15.00    
8 ზურაბ ჭუმბურიძე ფიზიკა         13.20-14.10
9 თამარ ყაჭეიშვილი ხელოვნება       11.40-12.25  
10 ქეთევან ბარათაშვილი გერმანული     9.50-10.35    
11 ეკატერინე ლეჟავა ფრანგული     9.50-10.35    
12 რუსუდან შელია ესპანური     9.50-10.35    
13 ანა ფრუიძე მუსიკა   13.00-13.25     11.40-13.20
14 ანა სვანიძე სპორტი 11.00-11.30       13.15-14.00

VIII(3)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ეთერ ბარკალაია          
მასწავლებელი საგანი          
1 თამარ ბუაძე ქართული 11.30-12.00        
2 გურამ კუპრაშვილი მათემატიკა 12.00-13.00   12.00-13.00    
3 ლია თვალიაშვილი ინგლისური       11.00-13.00  
4 ნატალია ცუცქირიძე რუსული 10.45-11.30 10.45-11.30      
5 დავით ჯაფარიძე ისტორია     10.45-11.30   10.45-11.30
6 სოფიო გორგიჯანიძე გეოგრაფია   14.10-14.15      
7 რუსუდან ჯაფარიძე ქიმია 14.30-15.00   14.00-15.00    
8 ზურაბ ჭუმბურიძე ფიზიკა         13.20-14.10
9 ქეთევან ბარათაშვილი გერმანული     9.50-10.35    
10 ეკატერინე ლეჟავა ფრანგული     9.50-10.35    
11 რუსუდან შელია ესპანური     9.50-10.35    
12 თამარ ყაჭეიშვილი ხელოვნება       11.40-12.25  
13 ანა ფრუიძე მუსიკა 13.00-13.25        
14 ანა სვანიძე სპორტი   11.40-12.25      

IX

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ეკატერინე ღოღობერიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ირმა ქურიძე ქართული   10.45-12.25      
2 გიორგი ბექაური მათემატიკა   10.35-10.45      
3 ნატა სოფრომაძე ინგლისური     11.40-13.20    
4 დავით ჯაფარიძე ისტორია     10.45-12.35    
5 ზურაბ ჭუმბურიძე ფიზიკა       11.40-13.20  
6 ჟუჟუნა პეტრიაშვილი ქიმია     11.40-12.25    
7 მაკა მამფორია ბიოლოგია   12.35-13.00      
8 მეგი სახოკია რუსული       9.50-12.25  
9 ანასტასია ნეფედოვა ხელოვნება       12.35-13.20  
10 სოფიო გორგიჯანიძე გეოგრაფია     12.25-13.00    
11 ქეთევან ბარათაშვილი გერმანული     9.50-10.35    
12 ეკატერინე ლეჟავა ფრანგული     9.50-10.35    
13 ნონა კუხალეიშვილი ფრანგული     9.50-10.35    
14 რუსუდან შელია ესპანური     9.50-10.35    

X(1)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ნატალია ცუცქირიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ხათუნა ჩაჩანიძე ქართული 9.50-10.35   9.50-10.35    
2 დავით ჯაფარიძე ისტორია     10.45-11.30    
3 ნათელა ქობალია მათემატიკა   12.35-13.20      
4 ნანა ამზაშვილი ინგლისური 9.00-15.00        
5 შელია /ბარათაშვილი მესამე ენა     9.35-10.35    
7 ზურაბ ჭუმბურიძე ფიზიკა   10.45-11.30      
9 ჟუჟუნა პეტრიაშვილი ქიმია 11.40-12.25   11.40-12.25    
11 მანანა ღურჭუმელია ბიოლოგია   10.45-11.30      
12 ნატალია ცუცქირიძე რუსული 10.45-11.30       10.45-12.25

X(2)

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ნატალია ცუცქირიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 ირმა ქურიზე ქართული   9.50-12.25   13.25-14.00  
2 გურამ კუპრაშვილი მათემატიკა     10.45-11.30 10.45-11.30  
3 ნატალია ცუცქირიძე რუსული 10.45-11.30       10.45-12.25
4 ნატა სოფრომაძე ინგლისური     11.40-13.20    
5 დავით ჯაფარიძე ისტორია     10.45-11.30   10.45-11.30
7 მანანა ღურჭუმელია ბიოლოგია   10.45-11.30      
9 ქეთევან ბარათაშვილი გერმანული     9.50-10.35    
11 ეკა ლეჟავა ფრანგული     9.50-10.35    
12 შელია ბესელია ესპანური     9.50-10.45    
13 ზურაბ ჭუმბურიძე ფიზიკა   10.45-11.30 11.40-12.25    

XI

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
ინგა ჩიგოგიძე          
მასწავლებელი საგანი          
1 თაკო ბუაძე ქართული   10.35-10.45      
2 გიორგი ბექაური მათემატიკა 10.35-10.45        
3 ნანა ამზაშვილი ინგლისური     11.40-12.25    
4 ზურაბი ჭუმბურიძე ფიზიკა   10.45-11.30      
5 ჟუჟუნა პეტრიაშვილი ქიმია     11.40-12.25    
6 მანანა ღურჭუმელია ბიოლოგია   10.45-11.30      
7 თამარ ყიფიანი ისტორია     9.50-10.35    
8 გია ჭანტურია გეოგრაფია       11.40-12.25  

XII

დამრიგებელი ორშაბ სამშ ოთხშ ხუთშ პარ
           
მასწავლებელი საგანი          
1 ირმა ქურიძე ქართული 12.35-13.20        
2 გიორგი ბექაური მათემატიკა     13.25-14.10    
3 თამარ ყიფიანი ისტორია 10.45-11.30        
4 ანა ლაითაძე ინგლისური   9.45-9.50   9.45-9.50  

prg-download

გადმოქაჩეთ ცხრილი